Hakkımızda

Gülezler Metal 1990 yılında Adana' da ticari faaliyetlerine başlamıştır. Şirketimiz, kuruluşunun ilk yıllarından itibaren, müşterilerinin taleplerine en esnek ve en hızlı bir şekilde cevap verebilmek için, geniş ve uzman bir kadro ile çalışmayı tercih etmiş ve günden güne büyüyerek kapasitesini arttırmıştır.Ürün çeşitliliği ve uygun fiyat politikasını ön plana çıkararak sektöründe büyük kabul gören yenilikçi ve çözüm sunan anlayışı sayesinde sektörde kendi çizgisini belirlemiş bir kuruluş olmuştur.

10.000 m2 alanda son teknoloji makine ve ekipmanlarla gücüne güç katmıştır. Gülezler Metal' in stratejisi pazara sürekli olarak daha yeni ve daha makul fiyatlı ürünler sunmak olmuştur. Firmamız, gelecekte de pazarını büyütme ve ürün çeşitliliği stratejisine devam edecektir.

 

 

 

GÜLEZLER METAL

Dürüst ve yenilikçi iş anlayışıyla sonucu değiştiren ekip çalışması ve iz bırkan liderlik tarzıyla, müşteri odaklı çözümler üretir.

VİZYONUMUZ

1990 yılından bu üne sahip olduğumuz 28 yıllık deneyimle sektöründe müşteri odaklı çözümler üreten yenilikçi ve güvenilir ekibimizle müşterilerinin ilk tercihi olmyı başarmak ve 5 yıl içerisinde bölgesinde lider olmak.

MİSYONUMUZ

Kaliteyi ve güveni sağlayarak müşterinin danışmanı olma, müşteriye verim arttırıcı ve sonucu değiştirici ekonomik faydalar sunmak.


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis